Сайтът остава затворен за неопределен период от време

“Всички активни поръчки за покупка са финализирани и биткойните са изпратени към вашите адреси…”

За моята поръчка не виждам нито потвърждение нито друг вид раздвижване.
Това какво означава?

Номера на тикета е 6848, там съм пратил бележката от CashTerminal.

Здравейте!

Кога ще подновите работата си?

На 22ри съм изпратил 2000лв за КН 4458988138 и още нищо не съм получил.

Хора, много сте интересни значи искам да ми прочетете внимателно поста и да си го запаметите много яко в главите(да не кажа друга жаргонна дума за глава). Аз съм много дребен копач който е изтеглил солиден заем за да се занимавам с технологията, без да ми пука дали ще спечеля или не…за сега нямам още цяла монета от добитото но си събирам и в един по-добър ден когато се оправят забавянията в блокчейните ще си продам каквото имам. А вие над 95% сте едни алчни хорица с дребни души, които и с боксови ръкавици да ви тъпчат акъл пак нищо няма да влезе щото сте яко стиснати. Значи научете българската азбука и започнете да четете има тонове изписано. А за тези които са крайно глупави и в главата им е само парите ще поясня на кратко:

  1. Не купувате в момента щото веригата е адски натоварена и транзакциите се бавят с десетки часове. Какво правите в този случай:
  • Купувате си глинено прасенце и си оставяте парите там за да инвестирате като се отпшуши мрежата
  • Намирате си гадже и пръскате парите по него
  1. Почвате да разбирате Стамен кво ви говори. От говореното човека е създал цял форум с необходимите теми. За крайно глупавите пояснявам с по няколко думи. Дано не ги затрудня:
  • Почнете да пускате транзакции с максималната такса и така шанса ви е за 5-10 ча са да ви мине транзакцията.
  • Пускате с ниска транзакция и така превода отива в списъка на чакащите до незнайно кога

Кое не разбирате бе ? “Транзакцията ми не е минала” , “Не си виждам парите” и ала бала.
Ами човече, Стамен е написал че няма пари в Изипей понеже тяхните преводи минават за 2 дни а неговите към вас на момента. Кое не разбирате ? Схема да ви начертая ли.

Относно транзакциите пускайте ги с максимална такса и ще минат бързо. Към днешна дата е между 30-50 лева.

Айде със здраве и се научете да четете и да мислите аналитично…богати няма да станете с търговията…намерете си работа а биткойните като страничен доход…

6 Likes

Надъваме се днес да изплатите продажбите.

Стамене,
банките отвориха. И с КешТерминал съм говорил, транзакцията е минала успешно на 22ри, койните още ги няма.

Кога ще решите проблема от ваша страна?

1 Like

До кога ще мотаете клиентите си ?!?
От 6 дена все не можете да се разберете с кеш терминал къде са парите които преведох и трябваше да преведете биткойни. Звъня на тях те ми казват че парите са пристигнали по вашата сметка още на 22 ( цитираха ми и точен час ) . Чакали сте писменно потвърдение , какви да тия лъжи , в кой свят живеем а ???
Играете си с търпението на хората.
Кажете ми аз като краен потребител , който си ви плаща таксичките какво мога да направя ???
Агенция за защита на потребителите ли какво ви трябва , да се съдим ли какво ?

Все още ли нямате койни ?

Какво става с нашия казус тогава ( Георги Коконов и аз ) вкарахме пари през кеш терминал . Звънях им два пъти на тях , те си казаха парите им са преведени още на 22-ри. Какъв е казуса тук ?

Кн. 8799289650
Никакво забиване на терминала не е имало. Поръчката е 12:28 и те твърдят че е минала успешно( ние също имаме касов бон за успешна транзакция). Стига с тези програмисти бе хора, да не ядем доматите с колците. Търпение при положение че нещо което е завършено като транзакция и са изминали 6 дена ???
Да се сещате че реално чакаме тези постъпления за да бъдат инвестирсни веднага и че може би вече това е невъзможно да стане както е планувано ?
Дайте информация какво точно сте говорили( ако въобще сте го направили) с кеш терминал , за да сравним какво казвате вие и какво те. Ако трябва пак ще им звъня …

Здравейте! Бихте ли ми препоръчали, моля ви, някои такива борси, на които може да се осъществява директна търговия на дигитална валута с пари чрез свързана банкова сметка към акаунта. Или поне да изброите няколко имена на борси, за които знаете, че това е възможно, както международни, така и в България ако има.
Благодаря!

Izvini me che pisha na latinica no niamam kirilica ta taka …izpolzvai Jaxx … predi 2ve godini imah sushtia problem s Blockchain …prosto go zabravi a i drugoto predimstvo mu e che ima oshte 30na kripto valuti v edno …uspeh

Mitkosoft защо казваш че не се богатее от биткойн. Някои хора станаха милионери от биткойн и другите алткойни. Това беше лайфтайм шанс ние просто закъсняхме. А що се отнася до работата повярвай ми от работа не се богатее.

Доста депресирана работа с тея банки. До колкото разбрах са се саднали от новите крипто валути, но все пак си имат 3 билиона резрвче от конфискувани монети. Типично България. Куцаме навсякаде но сме аучни. В момента съм в UK и тук е много лестно да си изтеглиш малко монети в GBP.

Иначе, Crypto BG ще продължава ли да функционира, реално това май е единствения начин да си обмениш малко крипто в БГ. Coinbase казват, че работят с БГ банки но като гледам това май е 1 долна лъжя, имах намеренията да си обменя някой друг Койн като се вурна в родната държава.

1 Like

Случея беше разрешен. Проблем в комуникацията с кеш терминал беше причината.

1 Like

Здравейте и ЧЕСТИТА НОВА 2018 година на всички!
ВЪПРОСЪТ МИ Е ПРОСТ, а именно: Кой ден и в колко часа ще заработи crypto.bg
Благодаря и успех!

Интересен ми е отговорът на въпроса, зададен от wseobg. Ама няма…заето днес цял ден. Има го момента, че някои от нас разчитат на бг борсите, най-вече заради по-бързото разкешване. Интересно защо, като че ли всички сте се наговорили да ни отблъснете от вашите услуги. Разбирам проблемите ви и съм на мнение, че вие от Криптобг се справихте най-зле с последствията от кризата, в която ви вкараха от ПИБ. Приемете че тов абеше първият стрес тест, на който се провалихте. Лично аз ползвам вас, видях се принуден да премина към РДЖИ, но те в последният момент оповестиха, че утре няма да работят.
Несериозно е. Ако сте ентусиасти и това ви е оправданието, спрете и оставете място на тези, за които това би било бизнес. Ако сте бизнесмени - бъдете по-сериозни такива.

1 Like

Здравейте,

Честита Нова година на всички!

За съжаление, не съм се оказал единственият, чакащ закупените частици от биткойна да се преведат. Поради затруднената ситуация с банките се принудих да използвам Вашите услуги и въпреки разбираемите причини, не мога да кажа, че съм доволен от услугите Ви. На 22.12.2017 в 14:39:43 направих плащане през CashTerminal (за което имам и касов бон и при необходимост ще го изпратя) към клиентски номер 2994113237, но 10 дена по-късно аз все още нямам постъпления към портфейла си. Бих искал да получа повече информация относно развитито на транзакцията и евентуален период, в който ще получа съответната частица. Благодаря Ви!

Поздрави!

1 Like

проблемите с бавните транзакции не само в Crypto.bg,имах забавяне на транзакция от 4ужди борси няколко дни,все пак непотвърдените транзакции са над 150000к и за малки суми и с ниски такси за превод се 4ака с дни в момента

Кога се очаква сайта да заработи отново?