Сайтът остава затворен за неопределен период от време

Разбирам,че имате затруднения,но все пак какво ще рече “по празниците”?Имам поръчка която е потвърдена в блокчейна,значи ли,че мога да си получа парите чак след нова година?Весели празници:slight_smile:

Ами излезте директно на някоя от борсите, направете си верификация на сметката. И търгувайте директно. В крайна сметка има и други варианти. Crypto си вършат работата, въпреки всички спънки в България. И продължават да работят, защото някои от другите сайтове изобщо спряха. Чета форума и това, което ми прави впечатление е, че и Стамен и Мартин се стараят да отговарят коректно на всички. Като не сте доволни от начина на работа пробвайте други варианти.

1 Like

Аз пак ще попитам, на никой от моите въпроси не беше отговорено и друг потребител пита по-горе. КАКВО ЗНАЧИ СЛЕД ПРАЗНИЦИТЕ ? ДЕН ?

Здравейте, имам една поръчка за продажба от 17ти декември, има потвърждения, а все още не сте ми изплатили парите? Моля , ако можете да ги изплатите в най-скоро време, понеже съм без пари през празниците.

Поръчката е b7a8b6

какво портмоне използва, да знам да не го използвам никога… и в кои сайтове купуваш и използваш?

Blockchain wallet. Нямам представа как е станало. Не го пожелавам на никого…

Blockchain wallet. Само през -crypto.bg съм купувала и продавала. Различни сайтове съм посещавала, т.к. преди време копаех. Неприятна ситуация…

1 Like

не е много по темата,но не ми е ясно мога ли да купувам BTC в момента или не мога…
ще съм благодарен ако някой ми отговори :slight_smile:

от този сайт в момента не

Сега видях ,че баланса ми се върна и има нова транзакция ,която чака потвърждение . Явно опитвате няколко пъти докато се получи транзакцията .
П.п. възможно ли е забавянето с транзакцията ,при която купувам койни да е причинено от това ,че 2 дни подред купих приблизително еднакви бройки и едната се потвърди бързо ,а другата е заклещена ?

Абе, някой ще ми отговори ли от тази фирма ? . Вече 3 пъти поствам едно и също ? За какво е този форум, да си чатим само ли ?

ето пак:

Какво се разбира след празниците ? Някои си почиват и до Януари… За кога става на въпрос, че ще ни се изплатят поръчките. Бихте ли се ангажирали за някава конкретна дата ?

Дотука само това се пита предимно, но темата деликатно се избягва. Един потребител си чака парите дори от 17ти. Аз съм от вчера. Кога да ги чакам ?

Аз си ги чакам от 17ти, а все още нищо. Имам потвърждения, а не са ми изплатени парите.Не можем да се нарадваме на празниците.

а 2-и януари почиден ли е или 1-я работен

Благодаря @Martinn за пояснението :slight_smile: Весели празници!

Здравейте,

Разбрахме, че на 28 и 29 декември ще бъдат изплатени всички заявки за продажба. А тези от нас, които са платили за покупка на биткойн в петък 22.12 ще ги получат ли в четвъртък 28.12?

1 Like

Здравейте,

Съжалявам, но не разбрах дали ще получим вече закупените и платени от нас биткойни или само ще изплащате сумите по продадените.

Благодаря!

1 Like

разбира се, че ще получиш платените койни. На цени от петък, дори да се е вдигнал курса…

Аз не съм казал, че няма да ги получа. По- скоро въпроса беше кога ще се случи това.

Като отворят банките

Ето едно мое интервю относно проблема с банките. Както виждате, никой не се крие, никой не искаме да измамим. Просто играем играта…