Сайтът остава затворен за неопределен период от време

Чакане за потвърждаване няколко дни,такси…Това някакси обезмисля Биткойна като платежно средство превъзхождащо банковата система и реалните валути.

,https://www.coindesk.com/payment-provider-bitrefill-runs-successful-lightning-transaction-test/
ведна щом бъде пуснато нещо такова за широката публика мисля 4е ще се решат досегашните проблеми

Здравейте,

За много години на всички.
Нямаме яснота кога и дали изобщо ще възобновим работа.

Има доста други сайтове, които работят - няма проблеми да споделяте опита си с тях тук.

Лошо…идеята с easypay беше много яка…сега трябва да се мъкнем по банки и седалища… :frowning: Дано всичко да се оправи и сайта да подкара възможно най-скоро! Успехи!

реално сега ако работя с COINBASE с личната си банквоа сметка…ще имам ли проблеми с транзакциите

Без да се заяждам искам само да попитам. Защо не започнете да продавате litecoin? Името на сайта мисля, че го позволява.

Лоша работа, че не знаете дали ще подновите работа, ползвах няколко пъти услугите ви да си купя btc и бях супер доволен, всичко се случи бързо лесно и удобно. Сега, не знам дали тука е най-доброто място за реклама на конукренцията, но все пак да попитам кои други бг борси бихте ми препоръчали. Моите проучвания ме докараха до няколко: cryptobank.bg; coinfixer., rgcoins., bitcoini.com…някой ползвал ли ги е и дали са коректни…ако пък все пак решите да продължите дейност ще е най-добре :slight_smile:

Хора, дайте по-сериозно и вземете, че пуснете crypto.bg
В противен случай ще е 1:0 за ПИБ

Abe hora …izvinete me che pisha na latinica …prosto niamam druga opcia sujaliavam … kak da obiasni na hora koito tusiat burza pechalba s ,change’’ che neshto burkat …tova beshe vuzmozno predi 2-3 godini …transfer ----1-5 min max …neshto ne ste zapoznati …s kopane i kak se sluchvat neshtata …takiva anomalii shte ima dokat se stigne do 21 000 000 BTC … Za tezi koito tursiat taka narechenia …fast change …ima si saitove ako vi stiska … kato Yobit.io i drugi …prosto chetete i se interisuvaite malko poveche …Ot tozi site sum dovolen …verno vseki ima problemi razbiram gi …az lichno obmenih BTC -v leva v drug site na 30i ------verno po-trudno se slushiha neshtata no stanaha … e i ? P.S. ---- po razbiraemi prichini niama da spomenavam chii uslugi sum izpolzval … Chestita Nova Godina i stiga drazgi -----tova ne pomaga na nikogo …a ako imate problem s chenga …interneta Vi dava dostatucho vuzmoznosi …!!!

Защо да не знаете дали ще пускате сайта. Може да има забавяне но не виждам причина да не работите изобщо. Каква е разликата между вас и другите сайтове като xchange.bg, altcoins.bg и т.н.

O i zabravih …ima goliamo znachenie kakuv portfeil izpolzvate …do !!!

Моля като има развитие с COINBASE да споделиш опит :slight_smile: благодаря!

аз нямам никакъв опит с продаване на крипто…просто натрупах малко етер от копаене и се чудя сега ка кда го развържа…не ми е оферта да го конвертирам в биткойни заради скъпата минжорска такса

Точно заради всичко по-горе написано и заради к’ви ли не профилактики, и к’ви ли не “съобщения” , че това не работи, че на Вас нещо не ви работи, че банките не ви пускат и още куп неща, се преорентирах и точно за по малко от 15-ина минути си купих от друга конкурентна борса.
Със здраве крипто , ама напоследък само се дъните. Хората не са слепи. Борси други колкото искаш.
Не че нещо, ама … не сте вече сред любимците на деня.

От къде купи и как плати?

xchange.bg - платих през easypay с един код, който ти предоставят :slight_smile:

https://www.binance.com/?ref=13987010 - безплатна регистрация в най-големият сайт за алтернативни валути

https://www.coinbase.com/join/5a041d18c0a05e011c86a2d4 - при регистрация в койнбейз печелиш 10$ бонус

За съжаление, xchange.bg вече не приемат заявки за продажба на биткойн - за неопределено време. Относно coinbase - вижте отзивите в последните дни - https://www.trustpilot.com/review/coinbase.com.

Някой ползвал ли е altcoins.bg, читави ли са?

Аз съм ползвал altcoins.bg за купуване и не съм имал никакви проблеми.

За купуване ясно.Всеки ще ти вземе парите.То и в OLX има обяви и от там можеш да си купиш.За продаване е по-интересно как стоят нещата?