ПИБ спря сметките на всички биткойн търговци

Здравейте,

На какво основание са блокирани сметките ви в ПИБ?

е то се виде какво са, сега всички (вие предполагам най-много) сме пре…ни от тях

не ни дават обяснение още

Тъкмо вчера ми казаха,че този сайт е надежден и скочих веднага до банката. Сега като си получа парите обратно накъде да се ориентирам?

Здравейте,
Статуса на поръчката ми е плащане по банкова сметка. Виждам, че плащания по изипей се изпълняват ? Ако има възможност да си получа парите по-изипей бих искал да сменя статуса на поръчката ? Ако не има ли възможност за връщане на биткойните ? Очаквам отговор.
Благодаря предварително

всички колеги работим по алтернативни решения, като намерим, ще съобщим…

пиши моля на help@crypto.bg с номер на поръчка, за да получиш конкретна информация…

В момента сметките ни в ПИБ са блокирани - дори и на място не ни дават да правим нищо с парите в тях.

Здравейте,
Писах преди час, но нямам отговор ? Колко време трябва да чакам ?

ей сега ще сръчкам колегата :slight_smile:

Кога се очаква да възстановите сумите преведени ви вчера и потвърдени ,че са получени от вас?

Привет, знаем че не е по ваша вина, но все пак парите ни са “заключени” , курса расте, таксите по нарежданията по сметка за взети от банката от която нареждаме. В момента, в който ПИБ “отворят” сметката Ви, какво ще предприемете?

ако са потвърдени от системата, значи са купени койни и ще получите койни.

ако не са потвърдени, ще чакаме да ни дадат достъп до сметката, за да можем да върнем парите. Сега не можем да видим нищо - дори информация за баланса в сметката.

в момента, в който отворят, ще върнем всички получени, но не обработени, преводи.

С какво можем да помогнем?

Здравейте ! От много време се опитвам да депозирам в биткойни и точно с моята транзакция стана так. Направил съм банков превод с ел. Банкиране и как мога да разбера кога ще ми бъдат върнати парите. Тъй като е ясно че докато възстановите банковите операции курса ще е литнал на 15 000 и ще сберем границите.

Искам да Ви попитам какво ще стане с монетите, които Ви продадох вчера.

Дет’ се вика - “Честит сбор на всички”

освен да нарисуваме плакати и да ходим пред ПИБ на протест, друго не се сещам

кога си я направил - и от коя банка? ако са получени парите преди 3 часа следобед вчера, имаш биткойни, които държим при нас… Ще ги пуснем, след като банката ни каже какво прави със сметката ни…

продадени са предполагам, ще получиш левове, като ни възстановят достъпа то банковата сметка от ПИБ

Направни са вчера преди 15:00 от ДСК банка

Блокирали са сметките на 6-ти декември в Деня на Банкера. Случайност?! Не мисля! =)

пусни инфо на help@crypto.bg и ще ти кажем какъв е статуса на поръчката

Иначе имаме информация че сметките единствено на колегите от xchange.bg в ПИБ не са блокирани - ако желаете, купувайте или продавайте от там

1 Like