Crypto.bg: Често задавани въпроси

да, отне точно 15 часа, накрая се получи :slight_smile: Мерси отново за поясненията. Иначе от Shape shift ми писаха, че има много изгубени транзакции, които се опитват да възстановят .

1 Like

Здравейте, смятам да закупя за първи път BTC от вас и имам следния въпрос:

Има ли някаква пречка да ги получа на портфейла ми в Bittrex?

никаква пречка няма :slight_smile:

Здравейте!Имам направени транзакции,които все още не са в портфейла-JAXX.Какъв е проблема?
2017-12-09 21:10:33
2017-12-07 21:00:42
A днес e 2017-12-14

Здравейте,

Виждам, че в момента (вж. датата на съобщението) при продажба на биткойн имате само 2 опции - през ePay и easyPay. Това на скорошните събития ли се дължи и ще бъде ли достъпна продажбата на биткойни по банков път скоро?

здравейте,ако се теглят по малки суми от йзипей, какъв би бил проблема за банките или ако се тегли не от банка а от самите офиси?

Здравйте, видях съобщението в началото за забавянето за изплащане на Изипей, може ли някаква информация кога евентуално ще се оправят нещата? Най лесния начи след баковия превод за мен е взимане на парите от каса на Изипей. Благодаря оставам в очакване!

Здравейте!

Може би малко глупав въпрос…
Разполагам с частния ключ на адрес, на хартиен портфейл, който бях създал преди известно време. Тъй като не искам да инсталирам “hot” wallet на своя компютър/телефон, искам да попитам дали е възможно да обменя баланса от портфейла директно на crypto.bg като използвам частния ключ?

Благодаря!

За съжаление не може :frowning:

1 Like

Здравей Стамен,

благодаря за отговора.

Значи предполагам, ще трябва да се премине през blockchain.info и да се създаде wallet там.

Благодаря още веднъж и приятен ден!

да, там може лесно, мерси :slight_smile:

1 Like

защо не мога да вкарам пари в каса на easypay казват ми че сумата която искам да вкарам е невалидна

трябва да е мин 0.01 биткойн, което е около 300 лева

благодаря ви много .

1 Like

При покупка с многократен клиентски номер може ли да се плати онлайн през ePay вместо на каса на EasyPay и за колко време се отразява плащането (съответно при каква цена ще стане)?

А през Кештерминал получавате парите веднага, нали? Т.е. купува се при курса, в момента на плащане?

Здравейте, имам няколко въпроса свързани със закупуване на БТЦ от вашата борса, понеже ще я използвам за първи път.

  1. Извадил съм клиентски номер към EasyPay, просто трябва да отида в тяхна каса с този номер и да внеса парите нали така?
  2. След колко време монетите ще бъдат в посочения портфейл?
  3. Какъв е минимума в лева, за закупуване.
  4. Каква ще е таксата примерно на 1000лв.

Здравейте, crypto.bg! Направила съм поръчка за продажба, и съм изпратила койните към ваш адрес преди около 20ч…но все още нямам потвърждение от блокчйна. Някаква идея как да ускоря транзакцията / освободя койните? Благодаря предварително!

да

  1. да
  2. след около 50 минути
  3. 0.01 биткойна
  4. 1.2% вземат изипей, ние работим на 2% от кракен

https://hash.bg/ускорим-биткойн-транзакция/

$38 такса при купуване. Каква е причината?