Как да си купим биткойни от сайта crypto.bg?

Благодаря, но ще ги прежаля.
Именно на темата за отменения минимум имаше коментар, че ресто от 3-4 лева отивало в биткойн, а и при условие, че подобна сума изобщо се приема, се получи недоразумение. Просто доизяснявам…
Едно не ми стана ясно, обаче - решили сте при неодобрение да не поставяте праг, а сега напротив такъв, който е в пъти повече?

какво имаш предвид с “неодобрение”…

проблема на кеш терминал е, че ние и да имаме лимит, не можем да го наложим, защото като сложш 5 лв, няма как да ти ги върне…

Здравейте,
Нов съм тук, и има нещо, коеот не откривам. Имам някаква криптовалута в чужд портфеил (COINBASE) и искам да я продам през Вас. Как може точно да стане това ? Какъв е процеса?

Ако изпратя например 0.1 BTC колко реално мога да получа след таксите в банкова сметка ?

Да, няма никакъв проблем - пускаш към нас (продажба на биткойн) и ще ти пратим 0.1 по курс купува от сайта минус 1.1 лева за банковата транзакция :slight_smile:

Трябва ли да права акоунт при вас с нов Биткойн адрес, или ?

ето тук е обяснено колко лесно става продажбата:

при нас няма регистрация или друго… просто 3-4 клика

Здравейте,

Ако ползваме Jaxx портфейл ще може ли да се ползва Многократен Клиентски Номер? Нали при този портфейл се генерира нов адрес при всяко получаване на coins или просто, ако използваме Многократен Клиентски Номер то монетите ще идват винаги в първия адрес? (както се подразбира - нов съм)

Здравейте искам да попитам от къде са по малки таксите през EasyPay или през Терминал. Тъй като искам да си купя BTC за 1800лв , а днес пробно пробвах през терминал с 20 лв и ми взе 3 лв такси ?

Здравейте,
В инструкциите ви пише, че при закупуване за първи път на коини от банкова сметка на стойност над 500 лв ще бъдат блокирани до 17ч на другия работен ден.

Въпросът ми е, дали това правило важи и за вътрешно-банков превод от моя сметка във ФИ банк във вашата?
Ако да, кой е най-бързият начин ако ми се наложи да купя 1 биткоин и за колко време става трансфера?

Благодаря

Да, важи за всякакви преводи. Ако койните са спешни, пишете на съпорта, за да ви кажем, как можем да ускорим плащането…

Здравейте гледам че биткойните тр да са в блокчайн има ли проблем ако мойте ги изспратя от Coinbase ?

Няма проблем :slight_smile:

Привет!
Възобновили ли сте продажбите през сайта, и ако да за колко време реално се получават биткойните в нашия портфеил?

Защо като се опитам да Ви пиша на имейла ми връща недоставена поща?

може ли скрийншот (снимка на екрана) на върнатия имейл :slight_smile:

Благодаря, работим по въпроса …

Здравейте, вчера пробвах да закупя биткойн от Изипей, но на две каси ми казаха че излиза грешка невалидна сума. Има ли лимит за закупуване, не намерих описан такъв при покупка. Имейла на съпорта все още не работи.

Днес закупих монети през изипей пред обяд но все още не са в портфейла. Колко време отнема защото пише 45 минути. И аз също имам споменатия проблем със пращане на email към вас.

Днес си закупих монети за 90 лева. Таксите за транзакцията ми струваха 32 лева. Единственото потвърждение ми е на мейла. Койните все още ги няма в портфейла. Моля обяснете, защо таксите станаха толкова скъпи? и защо преводите се бавят с часове?

И аз чакам от вчера сутринта колега, найстина има огромно забавяне но вината не е в екипа на crypto. Монетите са пуснати но транзакциите са на изчакване.