Как да си купим биткойни от сайта crypto.bg?

Здравейте, вчера пробвах да закупя биткойн от Изипей, но на две каси ми казаха че излиза грешка невалидна сума. Има ли лимит за закупуване, не намерих описан такъв при покупка. Имейла на съпорта все още не работи.

Днес закупих монети през изипей пред обяд но все още не са в портфейла. Колко време отнема защото пише 45 минути. И аз също имам споменатия проблем със пращане на email към вас.

Днес си закупих монети за 90 лева. Таксите за транзакцията ми струваха 32 лева. Единственото потвърждение ми е на мейла. Койните все още ги няма в портфейла. Моля обяснете, защо таксите станаха толкова скъпи? и защо преводите се бавят с часове?

И аз чакам от вчера сутринта колега, найстина има огромно забавяне но вината не е в екипа на crypto. Монетите са пуснати но транзакциите са на изчакване.

Не обвинявам никого. Да наистина транзакцийте в момента са стотици хиляди. Нищо лично към криптобг,но за момент ще престана да им използвам услугите,поне докато цените за превод не се нормализират.

след нова година ще поработим над този недъг…

Втори ден няма нищо в портфейла, случвало ли се е друг път толкова голямо забавяне?

явно сме пуснали с ниска такса…
ако се върнат при нас, ще ти ги пуснем пак.
можеш и сам да си ускориш транзакцията,или дори да си я изхарчиш без потвърждение…

А какво се случва ако не се върнат при вас, изгарям със 1800 лева ли?

Аз искам да попитам има ли минимум за закупуване през Кеш Терминал и като си ги купя след колко време биткойните са в адреса ми?

zdraveite iskam da popitam kolko vreme trae prevoda na parite ot eazypay do vas !!!Blagodaria

Сума крипто: 0.0055
Сума лева: 135.31
Такси по плащането: 2.4
Такси по биткойн транзакцията: 0.0025245 BTC (61.74 лв.)
Крайна сума в лева: 200.0

Нормална ли е тази такса според Вас.
Доста пъти съм пазарувал, но днес беше за последно!

Не, не е нормална, но това е положението. Вчера исках да изпратя койни за 27 евро а таксата беше 34 евро и се отказах. Не в този сайт а от портфейла си…

Здравейте,
Искам периодично да си купувам Биткойни или други криптовалути от списъка Топ 10, но ми е най-удобно да плащам през PayPal или Scrill. Мога ли да се надявам, че ще включите тези методи за разплащане в сайта си?

Здрейте,не съм се ровил много във форума и може вече да е писано по темата но освен кештерминал и easypay мога ли да платя чрез сметката си в epay на сайта за да получа няколко сатошита :slight_smile:

Здравейте,имам един въпрос относно покупката на биткойн от сайта,след като избера купи биткойн от стъпка 2 ме прехвърля на стъпка 4 т.е немога да избера количеството което искам да закупя,а и не виждам в майла който системата изпраща за какво количество съм напраеил поръчка,та предположих че просто количеството закупени биткойни зависи от парите които ще се вкарат в терминала или в изипей,поправете ме ако бъркам,досега не съм купувал от вашият сайт затова не съм на ясно