Преминете на Jaxx.io - универсален крипто портфейл

Имам още един въпрос. От портфейла на Electrum пратих малко в портфейла на Jaxx… В Jax ги получих, обаче въпреки това дава, че поръчката е unconfirmed. Така или иначе ги обърнах в етери, но все още нямам баланс по сметката в етер-портфейла на Jaxx. Това, че пише unconfirmed, да ни е изиграло лоша шега и сега да ги загубих?

Изчакай малко и всичко ще се появи :slight_smile:

Здравейте,

Това дали е истина? Дали Jaxx пазят фразите plain text в някой файл, ще е доста грубо и безотговорно?

https://www.cryptocoinsnews.com/users-report-losing-400000-due-to-jaxx-wallet-vulnerability/

Истина е, но не е в plain text file, а в малка база данни…

Те са намерили идеалния за тях баланс между удобство и сигурност. За хот уолет са идеални. С малко повече старание всеки може да наклони баланса към повече сигурност.

Като новобранец в тази сфера пробвах Bitcoin Core ,обаче заема мн памет на хард диска и ако не съм го пускал 1 седмица трябва да синхронизира 1 ден . Днес си инсталирах Jaxx ,изглежда удобен портфейл ,но защо е само 150 мб ?? Целият блок чейнъл се държи на техен сървър ли ? И ако случайно ми се прецака компютъра с бекъпа с 12-те различни думи ли мога да си възстанова данните от портфейла ??? От къде мога да закупя ETH и други валути ,ако преценя ?? За Биткойна ще е определено от вас ,но ме интересуват главно ETH

много въпроси, чиито отговори можеш да намериш в сайта и форума на http://hash.bg

Здравейте,
след като си затворих парите по други валути с функцията shapesift , сега като искам пак да прехвърлям ми казва ,че нямам достатъчно етери. Трябва ли задължително да имам етери за да обикалям по валутите.Това означава ,че трябва да отида да депозирам пари за да си купя етери и да си преместя сегашните ми , които са по други валути.
Поздрави

за да изпратиш някой токен, трябва да имаш етери за ГАЗ, с който плащаш етериум таксите
така че си сложи малко етери (0.001 например) в адреса и ще можеш да обръщаш и токени…

Здравейте! Сравнително нов съм в света в света на криптовалутите и досега не съм наблюдавал никой fork. Ползвам въпросния портфейл Jaxx. При предстоящия fork след около 2 седмици, трябва ли да да предриемам някакви специални действия, за да продължа да ползвам оригиналния биткойн в портфейла?

Здравейте,имам един въпрос. Мога ли от това портмоне да си cash out-на биткойнити към paypal? А ако не може моля препоръчайте ми някакво :slight_smile:

Здравейте!
В Jaxx няма доларовата стойност.Имате ли този проблем?
Благодаря!

Много им е бъгава тази функция, по-добре си смятайте стойността на ръка…
но не е проблем за самия jaxx

Да разбирам,че няма проблем за извършване на транзакции?

и аз имам проблем при виждане на доларова/еврова стойност в Jaxx… Не ми се появява никаква стойност, само чертички, отгоре на това опитах да симулирам транзакция- еми не се получава. Логнах кейс

reset-нах и това не помогна , поне засега

Просто не им работи функцията за извличане на правилната цена, не е толкова фатално :slight_smile:

Здравейте. Освен Jaxx портфейл мисля да инсталирам и портфейл Exodus. Миже ли някой , който го ползва да каже плюсове, минуси, дали има Пин код за изходящи транзакци и дали наустина лесно и бързо може да се обменят различни криптовалути помежду си там.
Благодаря предварително.

не сме го ползвали ние самите, но отзвуците са добри, така че няма страшно, има всякакви защити :slight_smile:

здравейте, имам въпрос относно портфейла ДЖАКС .инсталирах го преди два дни, всичко вървеше добре докато не поисках да ми се преведат по адреса зададен за ДАКС средства.НО когато въведа адреса на потртфейла ми изписва “невалиден адрес” и не може да се осъществи транзакцията. Моля за малко помощ и мерси предварително

имам един проблем от няколко дена не ми да депозира JAXX .приемa изплащане и пак не мога да депозирам .