ПИБ спря сметките на всички биткойн търговци

Плащаме данъци за падащи лампи в тунели и скапана полиция. Затова плащаме…

1 Like

някой има ли идея какво се случва

Стана квото стана… :roll_eyes:

Ne nqkoy, a vsichki turgovtsi, molq! :slight_smile:

Pak li?! Ama verno kakvo stava dnes? Coinbase down, crypto.bg down, nicehash down…

И fee-овете пак удариха 15-20 лева.

uhaaa - 2 bona razlika. Chetoh, che sega ima golemi razliki v tsenata po razlichnite exchanges: Bitfinex i Coinbase imat 1000USD razlika v polza na Coinbase, koito sa s po-visokata tsena)

тва с ‘откраднатия хакнат’ портфейл на nicehash и всичко останало извън БГ, не работата на Coinbase, ако не е случайност е сценарии за пукане на балона по-рано от очакваното от всички… мислех, че ще гоним $15-$20K ама явно на някои не им изнася…

1 Like

Coinbase просто не бачкат в момента… дали ще тръгнат божа работа.

добре де само аз ли си мисля, че тва не е балон, защото ако е балон и примерно се срине цената на миньорите няма да им е изгодно да копаят, ще има отлив на мощности, а нали уж блокчейна е технологията на бъдещето. Кой ще захранва мрежата ако не са потребителските копачки и ферми…не ми се струва да е балон

1 Like

blockchain е задръстен с транзакции. Другата седмица ще е интересна. Кое ще пада и ще се вдига тепърва предстои да видим. Но ще има корекция на цената. Възможно е да иде на 10к.

10K - day boje vsekimu

Не си само ти, но не всички миньори са холдери, има такива, които зависят от банките за да теглят фиат и да реинвестират в нови копачки и плащат ток и/или избиват вече купени копачки.

Сигурен съм, че тоя български FUD няма да се отрази глобално на БТЦ, дано само всичките БГ борси и чейндж бюра да са спазвали законите и да са си плащали данъците, да не вземат да ги криминализират, че тогава вече ще трябва съвсем да почнем да вярваме в Satoshi’s Vision и съвсем да ги убием тия скапани банки.

1 Like

Господин Frusciante,

Благодаря ви, че ми обяснихте изискванията за ограничаване на българската безработица и посредством информацията ще поръчам специфични обяви за “работи” за целевата група от “приемащи заплащане предимно в криптовалута”.

“Публичното предварително предлагане” на BAT е нормално да сте го изпуснали, тъй като повечето потребители на Bitcoin са на ти с blocкhain технологията не по-дълго от 3 месеца.

Предложението за работа към вас е безсрочно и не се притеснявайте да ни уведомите в случай, че имате внезапна нужда от допълнителен доход.

7 Likes

А изтъкнаха ли причина за блокирането?

Може ли да се купува в момента от Битомат ?

“Проблемът не е в ПИБ, а в банковата система като цяло и тяхното решение е напълно разбираемо.”

@stamen, явно е ясно какъв е проблема. Би ли споделил с нас?

Ето го