Как да продадем биткойни в сайта crypto.bg?

Нормализираха ли се плащанията към EasyPay каса?
Искам да продам. Работи ли системата нормално, както миналата седмица?

И аз да попитам дали е ок изипей-а за да пусна поръчка? Колко време горе долу отнема от пускането до нареждането на парите на каса в изипей?

Благодаря!

1 Like

да, работи нормално
пускаме веднага след 1-то потвърждение

Стигнах до 3-ти имейл където пише, че поръчката е финализирана, означава ли това че утре мога да отида до изипей да си взема парите? Благодаря!

можеш и сега :slight_smile:

Супер благодаря Ви! Сайтът ви е №1. Лично съм го ползвал докато беше с банкови преводи, но и този вариатн е доста приемлив. Успехи в работата и само така! Евала.

1 Like

Покупка може на кеш теpмина.- а пpодажба?

Здравейте,

Какво е положението с продажбата и изплащането в EasyPay към днешния момент - 11:45 / 20.12.2017?

Благодаря предварително.

в момента всичко върви по мед и масло :slight_smile:

zdr gledah dosta kakvo e izpisano po temata no ne mojah da razbera ako imam 0.01 bitcoin i go pusna za prodajba kakva chas ot nego shte polucha i kakvi sa taksite

ще получиш една стотна от цена “купува”, изписана на сайта (след като го пуснем), минус комисионата на изипей за изплащане - но тя е доста ниска - има линк към таксите във FAQ темата

Здравейте :slight_smile:
Днес развързах малко биткойн тук - crypto,bg - за първи път, изобщо…

Всичко мина така, че се налага да попитам:

Защо на сайта няма обявен bitcoin address на crypto.bg, чрез който доволните клиенти да могат да почерпят?

Успех на всички :slight_smile:

Здравейте,

от доста отдавна никой не е писал тук, можем ли все още да обръщаме от касите на easypay ?

Нали отдавна регистрираните в Crypto.bg биткойн адреси за продажба са все още валидни?
Мерси предварително за отговора.

За всеки случай минах отново процедурата на сайта и видях че ми даде пак същия адрес. Работи.

не се попълват полетата,излизат само образец

Нека някой да направи едно уточнение по този въпрос. След продажба на биткойни и си изберете да получите парите си в Epay през каква система ги пращате? Смисъл аз съм трето ниво в Epay и пише, че нямало лимит за получаване, но има друг лимит със следното съобщение.

Нямате лимити за получаване на касови преводи в офис на Изипей АД или с банкова карта на банкомат и можете да извършвате платежни операции до размера на наличността по Вашата Микросметка.

За захранване на Микросметка с банкова карта чрез еPay.bg или преводи чрез Микросметка от друг потребител - месечен лимит 500 лв.

Ето това ме интересува за 500 лева. Изпращането на парите чрез ваша лична Микросметка ли става или по друга система, която заобикаля този месечен лимит? Питам понеже ако реша да продавам повечко койни да речем за цена от 2000 лева това да не се окаже пречка и така парите да се озоват някъде в системата и да се загубят?

Чудесни новини и благодаря за отговора! :slight_smile:

Как стои въпроса с покупко/продажбата на Биткойни от фирма и изпращането на банков превод по фирмена сметка?

В единия случай фирмата трябва да ви изададе фактура, и тя да влезе във вашето счетоводство, а в другия случй вие трябва да издадете фактура. Тези фактури трябва ли да имат начислено ДДС или не? Как е според Българското законодателство?

Питам защото моята фирма има за продан 1.15 Биткойна.