Как да продадем биткойни в сайта crypto.bg?

Направи ми впечатление че трябва да имам ниво 3 за да получавам суми над 300 лв в Easypay. В имейла ми получих трети имейл от вас за финализирана поръчка, но нямам регистрация в Easypay тоест и ниво 3. Това ще е проблем ли за получаването на сумата или автоматично ще го получа като отида на касата.

еPay и Easypay са две различни неща :slight_smile: . За Easypay се изисква само да сте на 18 години и да предоставите документ за самоличност при получаването на парите на каса.

В еPay.bg се прави регистрация, има нива и т.н.т.

За трето ниво потребител в епай се изисквада отидеш на каса на Easypay с лична карта и да индифицираш след това макросметката става 20000лв,вчера бях на една от касите и една баба ме обслужи системата почти веднага ме беше ъпдейтнала

Да, така е, но тук въпросът е друг :slight_smile:

Той е продал през Easypay, но го бърка с ePay, а те са два различни метода. Щом получите имейл, че поръчката е финализирана, значи парите са наредени.

Нормализираха ли се плащанията към EasyPay каса?
Искам да продам. Работи ли системата нормално, както миналата седмица?

И аз да попитам дали е ок изипей-а за да пусна поръчка? Колко време горе долу отнема от пускането до нареждането на парите на каса в изипей?

Благодаря!

да, работи нормално
пускаме веднага след 1-то потвърждение

Стигнах до 3-ти имейл където пише, че поръчката е финализирана, означава ли това че утре мога да отида до изипей да си взема парите? Благодаря!

можеш и сега :slight_smile:

Супер благодаря Ви! Сайтът ви е №1. Лично съм го ползвал докато беше с банкови преводи, но и този вариатн е доста приемлив. Успехи в работата и само така! Евала.

1 Like

Покупка може на кеш теpмина.- а пpодажба?

Продажба на кештерминал не може. Терминалът може са да “гълта” парички, но не и да връща.

Здравейте,

Какво е положението с продажбата и изплащането в EasyPay към днешния момент - 11:45 / 20.12.2017?

Благодаря предварително.

в момента всичко върви по мед и масло :slight_smile:

zdr gledah dosta kakvo e izpisano po temata no ne mojah da razbera ako imam 0.01 bitcoin i go pusna za prodajba kakva chas ot nego shte polucha i kakvi sa taksite

ще получиш една стотна от цена “купува”, изписана на сайта (след като го пуснем), минус комисионата на изипей за изплащане - но тя е доста ниска - има линк към таксите във FAQ темата

Здравейте :slight_smile:
Днес развързах малко биткойн тук - crypto,bg - за първи път, изобщо…

Всичко мина така, че се налага да попитам:

Защо на сайта няма обявен bitcoin address на crypto.bg, чрез който доволните клиенти да могат да почерпят?

Успех на всички :slight_smile:

Здравейте,

от доста отдавна никой не е писал тук, можем ли все още да обръщаме от касите на easypay ?